XXL Kendamil
Kendamil XXL duhová edice ve výhodném balení
10. 07. 2023

Kendamil XXL duhová edice ve výhodném balení

Děti mají neomezenou fantazii. Jejich svět je plný duhy, jednorožců a spoustu dalších kouzelných věcí, které k tomu patří. Nechte se společně s nimi pohltit kouzelným světem fantazie a vychutnejte si speciální limitovanou edici oblíbené prémiové výživy v jedinečném duhovém designu. Rodiče především potěší velké zvýhodněné balení za skvělou cenu.

Speciální XXL balení nenabízí jen krásný barevný obal, ale hlavně 25 % obsahu navíc. A to za skvělých 579 Kč! To už stojí za to, ne? Duhová edice prémiového mléka Kendamil potěší rodiče dětí od ukončeného 6. měsíce života, pro které je určeno Kendamil Premium 2 HMO+ (1 kg), duhové XXL balení.

Těm starším od 1 roku dodá potřebné živiny Kendamil Premium 3 HMO+ (1 kg), duhové XXL balení. A pro ty nejstarší dětičky od 2 let je tu pak úplně nový Kendamil Premium 4 HMO+ (1 kg), duhové XXL balení.

Proč zrovna duhové balení?

V Kendamilu si zakládáme především na spokojenosti našich nejmilovanějších. Svým otevřeným přístupem k rodičovství se snažíme podporovat všechny milující a starostlivé rodiče bez rozdílu na věk, pohlaví nebo orientaci. Rodič je tak pro nás kdokoliv, kdo dítěti věnuje péči a lásku. Přečtěte si třeba jeden z příběhů opravdového rodičovství Honzy s Honzou a Miou. A právě z těchto důvodů jsme se letos rozhodli stát se partnerem Prague Pride.

Kde koupit limitovanou edici mlék Kendamil Premium HMO+ v XXL balení?

Duhovou limitovanou edici prémiových mlék Kendamil Premium HMO+ 2, 3 a 4 koupíte už teď na našem oficiálním e-shopu Healthfactory.cz. Na internetu je k dostání také na Mamasbaby.cz nebo na Dr.Max.cz.

Prohlášení cookies
Top