Kendamil byl součástí Prague Pride Festivalu
9. 09. 2023

Kendamil byl součástí Prague Pride Festivalu

Jak už jste mohli na našich stránkách nebo na sociálních sítích zaznamenat, letos jsme představili výhodné duhové XXL balení Kendamilu Premium (1 kg), které vzniklo na základě spolupráce Kendamilu s neziskovou organizací Prague Pride. Díky tomuto spojení jsme mohli být součástí Prague Pride Festivalu a zúčastnit se i duhového průvodu, který tuto týdenní akci uzavíral.

My v Kendamilu si stojíme za tím, že rodičem může být každý bez ohledu na věk, vzhled, pohlaví nebo sexuální orientaci. Proto jsme z účasti na letošním Prague Pride Festivalu měli obrovskou radost. Atmosféra na Střeleckém ostrově v Praze, kde probíhal, byla naprosto úžasná. Na každém kroku byla cítit pozitivní energie a otevřenost.

Ať už děti máte, připravujete se stát rodičem nebo děti teprve plánujete, chodili jste za námi a zajímali se o vše, co se může při výživě dětí rodičům hodit. A to je moc důležité. Především, když se jedná o děti – naši společnou budoucnost. Proto jsme prostor, který byl vyhrazený pro přednášky, pojali formou diskuse. Stejně tak jsme si s vámi povídali i na našem stánku, kde byly připravené aktivity pro vaše nejmenší, abyste s námi mohli v klidu probrat jejich výživu. Protože Kendamil je tu pro ty nejmilovanější!

Naši účast jsme, stejně jako další sponzoři Prague Pride Festivalu, zakončili sobotním průvodem. Počasí nám přálo, hudba hrála, takže se tančilo a oslavovalo. Prostě jsme si to užili na 100 % a doufáme že i vy!

 

Více informací o naší spolupráci s neziskovou organizací Prague Pride najdete zde.

Prohlášení cookies
Top