Dopřejte svému miminku plnotučnou kojeneckou výživu pro jeho přirozený vývoj
30.&10b34p; f.&10b34p; 2020

Dopřejte svému miminku plnotučnou kojeneckou výživu pro jeho přirozený vývoj

Kojení je nejlepší volbou, jak můžete vašemu miminku dát dostatek látek pro jeho správný fyzický, ale i duševní vývoj. Vyvinuli jsme proto plnotučné kojenecké mléko Kendamil, které patří svojí kvalitou a složením mezi špičku na trhu.

Kojenecká výživa Kendamil obsahuje plnotučné kravské mléko, které pochází z farem ve Velké Británii, které se zabývají ekologicky čistým hospodářstvím. Snažili jsme se co nejvíce přiblížit mateřskému mléku, které obsahuje 51 % živočišných tuků, a právě tyto tuky jsou velmi důležité  pro růst a vývoj miminka. Kravské mléko má přirozený poměr tuků a bílkovin, jejichž umělé navyšování může vést např. k nesprávnému vývoji ledvin anebo pozdějších stravovacích návyků.

Hlavním benefitem plnotučného mléka pro novorozence je jeho kvalitní složení. Naše mléka vyrábíme tak, aby si zachovala to nejlepší z přírody. Neobsahují palmový ani rybí olej, který může být pro miminka těžce stravitelný a je častým alergenem. Speciální postup zpracování zajišťuje nejen plnou a krémovou chuť, ale také zachovává vysoké nutriční hodnoty plnotučného mléka, které v kombinaci se všemi základními vitamíny a minerály potřebuje vaše dítě pro přirozený rozvoj a růst.

Plnotučné mléko obsažené v kojeneckém mléce Kendamil má kromě tuků další důležité benefity. Vysoký obsah vápníku a vitamínu D hrají důležitou roli při stavbě kostí a bílkoviny plnotučného mléka přispívají ke správnému vývoji svalů a mozku. Vyvážené složení a dostatečný počet kvalitních složek jsou důležité právě pro dětský mozek, jelikož v něm vzniká velké množství procesů a do dvou let se dítěti vyvine až 80 % mozku. Mléko Kendamil obsahuje 22 prospěšných aminokyselin potřebných pro zdravý organismus, vitamíny a minerály, prebiotika a esenciální mastné kyseliny Omega 3 a 6, které si lidské tělo samo nevytvoří.

Na vysoké kvalitě naší kojenecké výživy pracujeme už přes 50 let, abyste svému miminku mohli dopřát kvalitní kojenecké mléko a dát mu ten nejlepší základ pro jeho zdravý život.

Zásady ochrany soukromí
Top