Kendamil XXL
Kendamil XXL zimní edice ve výhodném balení
2. 11. 2021

Kendamil XXL zimní edice ve výhodném balení

Zima se blíží a spolu s ní radost, kterou dětem přinese první sníh. Kendamil jim pro tuto příležitost připravil stylový dárek – novou limitovanou edici oblíbené prémiové výživy, kterou oblékl do zimního kabátku. Ovšem nejen to! Zejména rodiče potěší zvětšené jednokilové balení za velmi atraktivní cenu.

Speciální XXL balení nenabízí jen tematický zimní design, ale hlavně 20 % obsahu navíc. A to za skvělých 399 Kč! To už je pěkný dárek, ne? Zimní edice prémiového mléka Kendamil potěší rodiče mrňousků, kteří už za sebou mají 6. měsíc života a pro které je určeno Kendamil pokračovací mléko 2 (1 kg) DHA+, zimní XXL balení. Těm starším, kterým už bylo 12 měsíců, dodá potřebné živiny Kendamil batolecí mléko 3 (1 kg) DHA+, zimní XXL balení. Stejně jako spící příroda potřebují i všichni naši nejmilovanější nabrat sílu, aby byli připraveni na její příští zázraky.

Kde koupit limitovanou edici mlék Kendamil 2 a 3 XXL?

Zimní limitovanou edici prémiových mlék Kendamil koupíte na našem oficiálním e-shopu Healthfactory.cz. Na internetu je k dostání také na Alza.cz, Mall.cz, Dr.Max (on-line), Kosik.cz nebo Rohlik.cz. Dále zimní XXL balení koupíte ve vybraných prodejnách Tesco nebo v e-shopech a kamenných prodejnách Malvik.cz a Trendy Baby.

Prohlášení cookies
Top