Společnost Health Academy

Jsme mladá, rychle rostoucí rodinná firma, která na český trh vstoupila v roce 2017. Na trh uvádíme pouze produkty, kterým sami věříme a které bychom našim dětem sami kupovali. Jedním z našich hnacích motorů byla a stále je skutečnost, že si mnoho mladých rodin v našem okolí stěžovalo, že jejich miminka mají různé problémy s výživou. Hledali jsme a nadále hledáme produkty, které na našem trhu ještě nejsou, které jsou kvalitní, prémiové a které jsou jejich složením nebo samou podstatou jedinečné.

Jsme proto výhradním distributorem kojenecké mléčné výživy, kaší a příkrmů zahraničních prémiových značek

Kendamil | Good Gout | Salvest | Ella´s Kitchen.

Zaměřujeme se na prověřenou českou i zahraniční dětskou kosmetiku a drogerii a další značky zastřešující kvalitní produkty určené dětem a jejich rodičům.

Filozofií společnosti Health Academy je poskytovat dětem co nejkvalitnější produkty, a to pokud možno v nejvyšší možné BIO kvalitě.

Díky poctivému a transparentnímu přístupu k našim obchodním partnerům a rodičům se nám podařilo vybudovat silné povědomí a pevnou pozici kojeneckých mlék Kendamil a příkrmů Good Gout i Salvest na českém a slovenském trhu a postupně jej budujeme také v Polsku a Maďarsku.

Zakládáme si na individuálním přístupu, naslouchání klientům a zjišťování jejich potřeb a požadavků, které dnes díky úzké spolupráci s našimi partnery dokážeme v mnoha případech dokonce predikovat. Získali jsme si důvěru rodičů dětí, pro které jsou naše produkty především určeny, obracejí se na nás a vědí, že se na naši okamžitou reakci a případnou pomoc můžou vždy spolehnout. Díky tomu máme za sebou již řadu úspěchů, kterých si nesmírně vážíme a děkujeme za ně.

  • Jsme Zlatý partner České pediatrické společnosti ČLS JEP.
  • Naše batolecí mléko Kendamil 3 vyhodnoceno jako ProduktRoku 2021. Soutěž ProduktRoku každoročně vyhlašuje společnost Heureka Group, která zároveň provozuje nákupního rádce Heureka.cz.
  • V roce 2022 jsme získali ocenění Czech Best Managed Companies 2022. Program Best Managed Companies oceňuje přední české soukromě vlastněné a řízené firmy, reprezentující nejvyšší standardy kvality a výkonnosti. Program byl založen v roce 1993 v Kanadě a od té doby představuje nejvýznamnější podnikatelské ocenění svého druhu na světě.

Health Academy

Prohlášení cookies
Top