Už jste vyzkoušeli zdravý proteinový nápoj Kendalife?
9. 04. 2019

Už jste vyzkoušeli zdravý proteinový nápoj Kendalife?

Občas je těžké dokonale skloubit veškeré pracovní i volnočasové aktivity a k tomu si ještě hlídat správný režim spánku, fyzické aktivity a stravy. To vede často k tomu, že celý den vůbec nejíme a večer bychom nejraději snědli vše, co je doma v lednici nebo se přejíme tolik, že je nám akorát špatně. A přitom, abychom předešli dlouhodobým problémům se zdravím, stačilo by si denně dopřát alespoň jednu zdravou a lehkou svačinu v průběhu dne, která nás na několik hodin zasytí, dodá nám potřebné živiny i vitamíny, a ještě se po ní budeme cítit dobře.

Možná se vám zdá zvláštní představa svačit něco tekutého, ale právě v tom je kouzlo proteinových nápojů. Kendalife je nutričně vyvážený mléčný nápoj, který může nahradit jednu až dvě porce jídla za den. Obsahuje vyvážený poměr tuků, bílkovin a sacharidů, a v jedné porci má přitom pouhých 215 kalorií. Právě bílkoviny naše tělo potřebuje, aby správně regenerovalo a náš mozek fungoval, jak má. Mnoho lidí však jejich příjem podceňuje, a často se tak stává, že se cítí během dne unavení a bez energie. Jedna dávka nápoje obsahuje nejen 15 g bílkovin, ale také 4g inulinu, který je dobře známý jako přírodní probiotikum z kořene čekanky. Kromě toho je bohatý na kyselinu listovou, vitamín D, železo, vitamín C nebo vápník. Celkem obsahuje 24 vitamínů a minerálů potřebných pro naše tělo a je vyroben ze 100% ovoce.

Jeho velkou výhodou oproti jiným proteinovým nápojům je fakt, že neobsahuje žádná umělá sladidla, dochucovadla, konzervační látky, barviva, lepek, sóju ani geneticky modifikované potraviny.

Pro koho je nápoj vhodný?

Díky svému složení nápoj Kendalife může užívat prakticky každý dospělý. Je ideální pro běžné užití, ale také velmi oblíbený u sportovců vzhledem k tomu díky svému složení.

Ideální je i pro těhotné maminky, kojící maminky a ty, které chtějí regulovat svou hmotnost po porodu.

Jak na jeho přípravu?

Smíchejte zhruba 3-4 polévkové lžíce (záleží na vás) s 250 ml studené vody. Směs dobře promíchejte v shakeru. Kendalife můžete míchat také s mlékem.

V nabídce jsou momentálně k dostání dvě příchutě Mango & Passionfruit nebo Lesní plody

Autorka článku: Nela Vítová

Zásady ochrany soukromí
Top