Rodiče mají jasno: Produktem roku 2021 je kojenecké mléko Kendamil
23. 05. 2022

Rodiče mají jasno: Produktem roku 2021 je kojenecké mléko Kendamil

Mezi všemi kojeneckými mléky na českém trhu si rodiče vybrali Kendamil 3 a zvolili jej Produktem roku 2021. Na první místo v kategorii Kojenecká mléka Kendamil 3 vystřelil zájem rodičů, kteří si o něm vyhledávali informace v českých e-shopech, vysoký počet prodaných kusů i hodnocení samotného mléka.

Nakupující maminky a tatínkové pozitivně hodnotili složení mléka Kendamil 3 a fakt, že je jako jediné na českém trhu vyrobené z poctivého plnotučného mléka. Oceňovali jeho chuť a příjemnou vůni, což v recenzích jednoduše popsali tak, že jejich dětem zkrátka chutná. Dále oceňovali složení mléka i to, že po něm děti neublinkávají, a líbí se jim i praktické balení a snadná příprava. Pro rodiče je nicméně důležitá i cena mléka. A tu označili vzhledem k jeho kvalitě za příznivou. Všichni, kteří Kendamil 3, zakoupili, jej doporučují dalším rodičům.

Za to i za přízeň jim velice děkujeme a můžeme slíbit, že stejnou péči věnujeme všem produktům značky Kendamil. To proto, abychom rodičům pomáhali v jejich péči o děti a naplnili naši misi: Přinášet na český trh tu nejkvalitnější výživu pro všechny nejmilovanější.

Soutěž Produkt Roku každoročně vyhlašuje společnost Heureka Group, která zároveň provozuje nákupního rádce Heureka.cz. Na recenze kojeneckého mléka Kendamil 3 se můžete podívat zde.

Prohlášení cookies
Top