Proč je Kendamil královské mléko?
10. 11. 2022

Proč je Kendamil královské mléko?

Když Kendamil začal pomáhat českým a slovenským rodičům, získal si jejich přízeň skoro okamžitě. Bylo to hlavně díky vysoké kvalitě a benefitům, které v té době výživa jiných značek na českém trhu nenabízela. Letos je to už pět let, co z malých bříšek začal dělat malá spokojená bříška a z rodičů spokojené rodiče. Na dětské prémiové výživě Kendamil už vyrostla pořádná řádka českých a slovenských dětí, a to je rozhodně důvod k oslavě. Víte ale, proč je u nich tak oblíbená, odkud k nám přišla, jaké posbírala ocenění a proč se Kendamilu říká královské mléko?

Základem prémiových dětských kojeneckých mlék Kendamil je poctivé plnotučné kravské mléko od volně se pasoucích krav na pastvinách nedaleko národního parku Lake District na severozápadě Anglie. Stejně jako britská královská rodina pochází i Kendamil z Anglie, která je známá svou úctou k tradicím a poctivosti. Ta se promítá také do dětské výživy Kendamil, která na rozdíl od dětských mlék jiných značek nikdy nenahrazovala poctivý mléčný tuk levnějším rostlinným. Už proto, že v dětské výživě nejde jen o množství tuku, ale také o jeho kvalitu.

Kendamil získal nejvyšší ocenění od královny

Země vzniku Kendamilu – Británie je hrdá jak na svou historii, tak na své tradice a královskou rodinu. A my jsme zase hrdí na to, že naši poctivost a kvalitu ocenila samotná britská královna, od které Kendamil v roce 2020 obdržel ocenění Queen's Awards for Enterprise. Toto ocenění nás těší o to víc, že jej z královských rukou dostanou jen firmy vynikající v oblasti kvality, mezinárodního obchodu, inovací a udržitelného rozvoje. Jde o nejvyšší oficiální ocenění pro britské podniky.

Jak se stal Kendamil mlékem princů

Snad to nebude zavánět sebechválou, když řekneme, že s Kendamilem dnes vyrůstají děti po celém světě. Velice nás také těší, když nám rodiče píší, že po něm děti dobře prospívají. Nicméně máme skutečně obrovskou radost, když víme, že jim díky lahodné a plné mléčné chuti taky báječně chutná. Stejně jako Kendamil zachutnal malému princi Louisovi – vnukovi britské královny Alžběty II., když byl ještě miminko. A protože z něj byl nadšený, doporučili ho jeho rodiče další člence královské rodiny – princeznině sestře Pippě pro Louisova bratrance Arthura.

Jsme tu pro miminka i pro maminky

Jsme moc rádi, že se na nás rodiče spoléhají a vědí, že nám záleží na tom, aby bříška všech miminek byla spokojená. Právě z toho důvodu jsme pro ta citlivější na trh uvedli Kendamil Kozí, jehož základ tvoří kozí mléko, které je pro děti s obzvlášť citlivými bříšky stravitelnější než to kravské. A protože některé děti trpí také zácpami a kolikami a protože existují i děti s alergií na bílkoviny kravského mléka, vyvinuli jsme ve spolupráci s lékaři plnohodnotnou dětskou výživu také pro ně. Pro maminky jsme pak s našimi výživovými odborníky na trh uvedli mléčný nápoj Kendamum, který jim dodá dostatek energie a potřebných živin dokonce před tím, než se jim miminko narodí. A samozřejmě jim nepřestane pomáhat, ani když ho pak budou kojit. To všechno proto, aby maminky měly dostatek energie a živin a mohly si mateřství co nejvíc užít.

Prohlášení cookies
Top