Nová mléka Kendamil
Představujeme nový Kendamil
20. 04. 2023

Představujeme nový Kendamil

Kendamil Kendamil

Nová kojenecká a batolecí mléka Kendamil Premium a Kendamil BIO Nature jsou inspirována tím nejlepším z přírody. Základem nových vylepšených receptur je především plnotučné kravské mléko od volně se pasoucích krav s přirozeným obsahem mléčného tuku. Tato receptura vznikla na základě 60letého výzkumu a vývoje a byla inspirována složením mateřského mléka. Speciální postup zpracování zajišťuje příjemnou mléčnou chuť.

Pokračovací a batolecí mléka Kendamil PremiumKendamil BIO Nature obsahují kyselinu dokosahexaenovou (DHA) rostlinného původu, kterou získáváme z mořských řas.

Plnotučné mléko královské kvality

Benefit Kendamil mléka

Z plnotučného mléka

Benefit Kendamil mléka

Oligosacharid mateřského mléka (3´GL)

Benefit Kendamil mléka

Prebiotika GOS1 a FOS2

Benefit Kendamil mléka

DHA rostlinného původu3

Benefit Kendamil mléka

Bez palmového oleje, rybího oleje a sóji

Benefit Kendamil mléka

Příjemná mléčná chuť

Kendamil Premium jsme vylepšili uvnitř i zvenku. Pokračovací a batolecí mléka jsou obohacena o kombinaci prebiotik (GOS a FOS) a oligosacharidu mateřského mléka HMO (3’GL).

Nový design obalu mlék Kendamil Premium, který jen tak nepřehlédnete, je plně recyklovatelný. Záleží nám totiž nejen na našich nejmilovanějších, ale i na naší planetě.

Pro rodiče, kteří preferují biopotraviny, je vhodnou variantou Kendamil BIO Nature. Základem kojeneckých a batolecích mlék Kendamil BIO Nature je plnotučné BIO mléko z ekologických farem, které je obohaceno o oligosacharid mateřského mléka HMO (3’GL) a prebiotické oligosacharidy GOS. Obal této řady mlék je také plně recyklovatelný.

Mléka Kendamil Premium jsou v prodeji od 20. 4. 2023 a Kendamil BIO Nature od 19. 5. 2023 na našem oficiálním e-shopu Healthfactory.cz i u dalších prodejců.

Prohlášení cookies
Top