Produkt roku 2021 a 2022
Mléko Kendamil obhájilo loňské vítězství. Získalo ocenění Produkt roku 2022
5. 04. 2023

Mléko Kendamil obhájilo loňské vítězství. Získalo ocenění Produkt roku 2022

Kojenecké mléko Kendamil 3 si úspěšně udrželo svou pozici v čele oblíbenosti mezi rodiči a získalo ocenění Produkt roku 2022. Tímto vítězstvím obhájilo svůj titul z roku 2021 v kategorii Kojenecká mléka.

Důvody pro tento úspěch spočívají ve velkém zájmu rodičů o tento produkt, který se projevil v českých e-shopech, vysokých prodejních číslech a nadšených hodnoceních mléka. Rodiče oceňují mimo jiné unikátní složení mléka Kendamil 3, které je vyrobené z kvalitního plnotučného mléka. Jeho chuť a příjemná vůně jsou jedním z důvodů, proč je mezi dětmi tak oblíbené. Zkrátka jim chutná. Praktické balení a snadná příprava jsou dalšími plusy, které si rodiče pochvalují.

Soutěž ProduktRoku pořádá každoročně společnost Heureka Group, která zároveň provozuje nákupního rádce Heureka.cz. Pokud chcete prozkoumat recenze kojeneckého mléka Kendamil 3, můžete je najít zde

Děkujeme všem rodičům za důvěru a podporu a slibujeme, že i nadále budeme pečlivě dbát na kvalitu všech svých produktů. Své poslání – přinášet na český trh tu nejkvalitnější výživu pro nejmilovanější členy rodiny – si Kendamil váží a pečlivě jej naplňuje.

Prohlášení cookies
Top