Pohádkové balení Kendamil
Kendamil v pohádkově výhodném balení
30. 11. 2022

Kendamil v pohádkově výhodném balení

Že dárky patří jen k Vánocům, k narozeninám nebo k svátku? Pak ať je tedy s Kendamilem svátečních dní co nejvíc! Třeba díky cenově výhodnému trojbalení prémiového mléka, které dětem a jejich rodičům přináší speciální pohádkovou edici s loutkovým divadlem. Díky ní mají možnost strávit spolu víc krásného času, a to je přece dárek k nezaplacení!

Kartonový obal, který by jinak skončil v kontejneru na tříděný odpad, promění díky promyšlené grafice maminky nebo tátové v domácí loutkové divadlo. Podle toho, jestli svým ratolestem koupí pokračovací, nebo batolecí mléko, získají i speciálně navrženou krabici. A z té pak jednoduše vykouzlí scénu, na které dětem rozehrají příběh O veliké řepě nebo O třech prasátkách. Stačí k tomu jen nůžky, lepidlo, trocha šikovnosti a za nehet hereckého talentu.

Pohádkové balení mlék KendamilPohádkové balení mlék KendamilPohádkové balení mlék KendamilPohádkové balení mlék KendamilPohádkové balení mlék KendamilPohádkové balení mlék Kendamil

Rodiče, kteří si už ze svého dětství pohádku O veliké řepě nebo příběh O třech prasátkách nepamatují, najdou jejich textovou i audiopodobu na stránce www.vicecasusdetmi.cz.

  • Menší děti, kterým rodiče koupí pohádkové balení s Kendamilem 2, se na příběhu O třech prasátkách naučí, že být líný se nevyplácí.
  • Větším dětem, kterým rodiče pořídí pohádkové balení s Kendamilem 3, můžou na pohádce O veliké řepě zábavnou formou vysvětlit, že když se odmala naučí spolupracovat, dosáhnou toho v životě mnohem víc.

Kde balení můžete koupit?

Pohádkové balení prémiového mléka Kendamil je dostupné v e-shopu www.healthfactory.cz, který je oficiálním distributorem mléka Kendamil, a k dispozici je také u vybraných partnerů.

YouTube video
Prohlášení cookies
Top