Dopřejte svému miminku plnotučnou kojeneckou výživu pro jeho přirozený vývoj
30. 10. 2020

Dopřejte svému miminku plnotučnou kojeneckou výživu pro jeho přirozený vývoj

Kojení je nejlepší volbou, jak můžete vašemu miminku dát dostatek látek pro jeho správný fyzický, ale i duševní vývoj. Vyvinuli jsme proto plnotučné kojenecké mléko Kendamil, které patří svojí kvalitou a složením mezi špičku na trhu.

Kojenecká výživa Kendamil obsahuje plnotučné kravské mléko, které pochází z farem ve Velké Británii, které se zabývají ekologicky čistým hospodářstvím. Snažili jsme se co nejvíce přiblížit mateřskému mléku, které obsahuje 51 % živočišných tuků, a právě tyto tuky jsou velmi důležité  pro růst a vývoj miminka. Kravské mléko má přirozený poměr tuků a bílkovin, jejichž umělé navyšování může vést např. k nesprávnému vývoji ledvin anebo pozdějších stravovacích návyků.

Hlavním benefitem plnotučného mléka pro novorozence je jeho kvalitní složení. Naše mléka vyrábíme tak, aby si zachovala to nejlepší z přírody. Neobsahují palmový ani rybí olej, který může být pro miminka těžce stravitelný a je častým alergenem. Speciální postup zpracování zajišťuje nejen plnou a krémovou chuť, ale také zachovává vysoké nutriční hodnoty plnotučného mléka, které v kombinaci se všemi základními vitamíny a minerály potřebuje vaše dítě pro přirozený rozvoj a růst.

Plnotučné mléko obsažené v kojeneckém mléce Kendamil má kromě tuků další důležité benefity. Vysoký obsah vápníku a vitamínu D hrají důležitou roli při stavbě kostí a bílkoviny plnotučného mléka přispívají ke správnému vývoji svalů a mozku. Vyvážené složení a dostatečný počet kvalitních složek jsou důležité právě pro dětský mozek, jelikož v něm vzniká velké množství procesů a do dvou let se dítěti vyvine až 80 % mozku. Mléko Kendamil obsahuje 22 prospěšných aminokyselin potřebných pro zdravý organismus, vitamíny a minerály, prebiotika a esenciální mastné kyseliny Omega 3 a 6, které si lidské tělo samo nevytvoří.

Na vysoké kvalitě naší kojenecké výživy pracujeme už přes 50 let, abyste svému miminku mohli dopřát kvalitní kojenecké mléko a dát mu ten nejlepší základ pro jeho zdravý život.

Prohlášení cookies
Top