Brexit a Kendamil
Brexit Kendamil nezastaví!
29. 12. 2020

Brexit Kendamil nezastaví!

Velká Británie se rozhodla vystoupit ze společné lodi Evropské unie a vydat se vlastní cestou. Je to její právo. Neznamená to ale, že se její hranice navždy neprodyšně uzavřou, takže už z ní nikdy neproklouzne ani myš. Ba naopak! I když se mezi námi a Británií dveře mírně přivřou, stále v nich zůstane dost velká skulina na to, aby se k nám pohodlně protáhlo všechno dobré, co v Británii vzniká.

I když se ostrovní země osamostatní, stále k nám bude proudit dětská kojenecká výživa Kendamil, která se vyrábí z mlíčka tamních spokojených kraviček a koz. Ty se nerušeně pasou na nekonečných zelených loukách v blízkosti chráněné krajinné oblasti Národního parku Lake District právě na severu Velké Británie. A odtud se do jejich mlíčka ukládá to nejlepší, co se v tamní přírodě rodí.

Značka kojeneckých mlék a příkrmů Kendamil si za tři roky působení na českém a slovenském trhu našla cestu k mnoha srdcím spokojených maminek a tatínků. Podařilo se jí to, protože si ještě předtím vyšlapala pěšinku k hladovým bříškům jejich miminek, kterým zachutnala a do kterých dodává pečlivě vybrané ingredience, aby malí prďolové mohli vrnět blahem a dobře prospívali. A díky tomu můžou být spokojení a šťastní i jejich rodiče.

I když nás čeká náročné období, jsme připraveni dělat spokojená bříška našich nejmilovanějších i nadále. Nemůžeme dopustit, aby ani na chvíli měli hlad. Mysleli jsme na zadní kolečka a přichystali všechno pro to, aby naši nejmenší neměli potuchy, že dospěláci vymysleli nové hranice. Máme pro ně nastaveny dost široké cesty na to, aby jejich oblíbené pochoutky mohly na náš trh proudit dál. Protože dětský svět nezná hranice. A v dětském světě je nemůže vytvořit nic! Ani dospělácké překážky mezi Velkou Británií a Evropskou unií!

Obavy z toho, že v příštím roce nebude dostatek mlíček a kaší na českém trhu, jsou zbytečné. Naopak, maminky i jejich děti se můžou těšit, že jim budeme ještě blíž než teď. Ve spolupráci s našimi partnery najdou mlíčka a kaše Kendamil nově v mnoha regálech dalších lékáren, oblíbených drogerií i malých lokálních obchůdků. A navíc budou vždycky k dispozici u nás v internetovém obchodě www.healthfactory.cz. Protože pro ty nejmilovnější tu jsme a budeme stále!

YouTube video
Prohlášení cookies
Top